Suyun üstünden

Yaklaşık altı aydır bir paragraftan uzun yazamıyorum. Halbuki çocukluğumdan beri çok severim günlük yazayım, konulu konusuz anlatayım kağıda sayfalarca. Sorsan yüz tane bahanesi var egocugumun yazmamak için; zaman yok, yoğunum, kısa değil uzun yazmak istiyorum falan filan.

Bir meditasyon ya da bir dersten çıkmışım mesela, süper de bir farkındalığım gelmiş hah diyorum konuya bak ya sayfalarca yazarım ben bunu. Bir bakıyorum unutmuşum gitmiş bir iki gün içinde. O arada içimdenhep şunu derken yakalıyorum kendimi; şimdi minik bir paragraf ya da cümle yazmakla uğraşma dur fırsatın olunca oturur uzun uzun yazarsın!! Tabii o belirsiz uzunluktan nasıl korkup kaçıyorsam konuyu bile unutuyorum sonunda.

Yani diyeceğim o ki; biz büyük hedeflerimize koşalım kısmına hazırlanırken aslında bayaaa bayaaa yerimizde sayıyor olabilir, o beğenmediğimiz küçük eğlenceli adımları atmaktan kendimizi alıkoyuyor olabiliriz. Tam şimdi o korku yine geldi bak içime, diyor ki 'hayırdır herkese ilan ettin uzun yazılar falan, destek mi topluyorsun uzun yazmak için?'😂Uzun yazılar yazmaya oturucam fikrinden korkan tarafımı ben bi alıp konuşayım bakalım altında neler var. Bulunca yazarım uzun uzun😂😂Herkese muhteşem haftasonları💚💙💜

#yoga #nefesvemeditasyon #kundaliniyoga #serapborayüksel #studyoom #meditasyon #farkındalık #reikiistanbul

Son Yazılar
Arşiv
Etiketler
Henüz etiket yok.
Sosyal Medya
  • Google+ Temiz Gri
  • LinkedIn temiz gri
  • Pinterest Temiz Gri
  • Instagram Temiz Gri
  • Twitter Temiz Gri
  • Facebook Temiz Gri