Derinlerden

Sanki sonbahar gelince çok kaçamıyorsun gerçeklerden, ilkbaharın, yazın süsü yok sonbaharda, kaçtıklarınla yüzleştiriyor seni.

Neden uzun yazamıyorum diye bi dalış yapmıştım geçenlerde derine, yeni yeni çıkıyorum ve buldum sebebini.

Bir yıldır aldığım eğitimler çok derinleşti, her biriyle kendimin bambaşka bir yerinden çıkıyorum, bazen kendimi nadasa bıraktığım o topraktan çıkarmak istemiyordu bir tarafım, diğer tarafım da farkettiklerimin derinliğini nasıl anlatırım, cümleler yeter mi, sığ kalmasın yazdıklarım yaşadıklarımın yanında derdine düştüğü için yuvarlanıp gidiyordum yazıları, çizileri fazla uzatmadan.

Ama akrep yeniayı bizi dönüştürmek için harika kapılar aralıyor, şöyle söyleyim; istemesek de dönüşücez zaten. Hani oltayı sallamak istediğiniz sular varsa da bir türlü sallayamıyorsanız sallayın gitsin, boşuna nevaleyi kaçırmayın diye diyorum. Çünkü sırtını sağlama almak, güvende hissetmek, birilerinin sizi beğenmesi, onay almak..bunların hepsi bizim dışımızda olan ve kontrol edemeyeceğimiz şeyler. Yapacağımız en güzel şey şu an her nasılsa hayat onu kutlamak, hani hala da birilerine beğendirmek istediğiniz bir hayat varsa elinizde onu beğenmeleri için bile önce sizin beğeniyor olmanız lazım.

En basitinden bir ürün alırken bile satıcının ürüne olan güvenini sorguluyoruz, o beğenmiyorsa biz de beğenemiyoruz bir türlü.

Demem o ki, hayatımız herhangi bir ürün veya projeyle kıyaslanamayacak kadar kutlanası ve kat kat değerli, bunun için dışardan bir onaya ihtiyacımız neden olsun.. Ohh be döktüm biraz içimi iyi geldi😇😍

Hepimizin bol bol içini dökebildiği, samimi, içten, sıcacık bir hafta olsun💖

#kundaliniyoga #meditasyon #meditation #yogaşalabağdatcaddesi #caddebostanyoga #sonbahar #farkındalık #yoga #hamileyogası #reiki

Son Yazılar
Arşiv
Etiketler
Henüz etiket yok.
Sosyal Medya
  • Google+ Temiz Gri
  • LinkedIn temiz gri
  • Pinterest Temiz Gri
  • Instagram Temiz Gri
  • Twitter Temiz Gri
  • Facebook Temiz Gri