11-18 Nisan Kundalini Yoga Derslerinde 'Hikayem Ayna'mdır'


Hala aynı hikayenin içindeki kahraman olmaya devam etmekle yepyeni bir hikayeye geçmek arasında çok ince bir çizgi var aslında, belki bir kelebek etkisi.

Henüz çözmemiş olduğunuz sürekli sürekli tekrarlanan hikayeler, travmalar, elektromanyetik alanda bir gölge gibi durur. Yaşadığınız tartışmalardan, diyaloglara, olaylara verdiğiniz tepkilere kadar o yara konuşuyordur siz farketmeden. Ve siz hikayenizi çözene kadar onunla tekrar tekrar karşılaşırsınız. Halbuki bilgi düzeyinde gerçekleştirmek istediğiniz şeyin ne kadar da önündesiniz ama bazen şansınızın dönmediğini düşünüyor olabilirsiniz. Güzel haber o kıramadığınız döngünün şansınızla hiç bir alakası yok, yaralarınızın iyileşmesini bekliyor da olabilirsiniz. O yüksek sıçrayış için içerden tam bir iyileşme gerekiyor olabilir.

Çevremizdeki enerjinin farkına varmak için sadece biraz silkinmek, belki minik bir sallanış iyi gelecek. O bitanecik ve sonsuz şanslı olan kendimizi kucaklamak için bu hafta birlikteyiz

Salı/Perşembe Caddebostan Yoga​ Sabah saat 08.30 Perşembe Marga Yaşam Atölyesi​ 20.00

Veeee Stüdyo Bir​ Bireysel Gelişim İzmir'deyim. Pazar günü çok keyifli bir atölye yapacağız. Yeniden buluşmanın heyecanı sardı yine :)

Bilgi için; http://www.blog.studyobir.com/2016/03/25/serap-bora-yuksel-ile-bilincalti-travmalarini-ozgurlestirmek-icin-kundalini-yoga/


Son Yazılar
Arşiv
Etiketler
Henüz etiket yok.
Sosyal Medya
  • Google+ Temiz Gri
  • LinkedIn temiz gri
  • Pinterest Temiz Gri
  • Instagram Temiz Gri
  • Twitter Temiz Gri
  • Facebook Temiz Gri