2016'ya Numerolojik Bakış


Biz ve AAA ekibi 2016 yılında hepinize sevgi, ışık ve başarı diliyoruz.

Her yıl özel dersler ve zorluklar getiriyor. Yogi Bhajan 10 Beden Numerolojisi daha geniş bir perspektiften bakmak için mükemmel bir yöntem sunuyor. 2016 bizi ruhumuzla ve özümüzün öğretileri (2 + 0 + 1 + 6 = 9) ile bağlanmaya davet ediyor. Ruhumuzun yolunda devam etmek ve daha derindeki kaynaklarımızı araştırıp bulmak için bizi teşvik ediyor. Diğer insanların onaylaması yerine içimize daha fazla bakmamız yönünde ilham veriyor.

Öze bağlı kalmak her zaman kullandığımız formu sorgulamak demektir. Bulunduğunuz durum özünüze hizmet ediyor mu yoksa artık anlamsız hale mi gelmeye başladı?

Diğer insanlara nasıl göründüğün, kendin hakkında nasıl iletişim sağladığın senin daha güvenilir olmana ve doğruna ulaşmanı mı sağlar ya da kendi doğrundan bir tür kaçış mıdır? Eylemlerinin ardındaki niyet ne? Kim önden gidiyor Ego mu ruh mu?

Yogi Bhajan bu konuda çok netti: Gerçeğin, var oluşuna hizmet etmesine izin ver, duygularına degil! O dedi ki; “Saflığa ait olmaya karar verdik. Giysilerimizi saflık standartlarına getirdik ve davranışlarımızı da saflığa getirmeye çalışıyoruz. Biz meditatif bir zihne sahip olmak istiyoruz. Belirtmek isterim ki duygular sizi hiçbiryere taşımayan küçük dalgalar gibidir ama soyluluk sizi sahip olduğunuz yere götürür”

Öğretiler her zaman kendilerini onları almak için görevlendiren insanlar için vardır. Ve kendini tanımlama şeklin, içsel benliğine adanmış pratiği güçlendirerek olur.

Ruhsal bedenle iletişim, size daha derin bir sezgi ve evrensel bilgeligin yolunu açacaktır ve de gerçeğin yolunu. Sessizlik bu kapıyı açmak ve ruhsal bedenle iletişim kurmak için bir anahtardır.

Hergün sadhanada sessizliğinizi dinleyin, siz her kimseniz ona teslim olun. Bu şekilde kendini olduğun gibi kabul edeceksin ve reaksiyon göstermeme kapasitenin artıracaksın.

2016 (6+1=7), inanç sistemlerinin sorgulanacağı bir yıl. İnanç sistemin senin gerçeği; eğitimin, kültür ve geçmiş tecrübelerine göre kavrama yöntemindir. Bu, auranız tarafından taşınmaktadır (7).

Soru şu ki senin gerçek inanç sistemin senin gelişimini nasıl destekler? Gitmesine izin verebiliyor musun? Kendini ya da başkalarını yargılamaktan kaçınabiliyor musun?

İnsanları oldukları şekilde karşılayabilirsen, onlar kendilerini yükselmiş hissedecekler. 2016 aynı zamanda doğrunun ve yanlışın inançlarından değil sezgilerinden olduğunu öğreneceğin bir yıl (6).

Doğru bir Sangat oluşturmak için tek yol, birbirimizi samimi olarak desteklediğimiz bir topluluk oluşturmaktır. Senin topluluğa tek katkın, senin doğrundur. Bu, diğerlerinin bilincinin artmasına ilham verir. Her ne pahasına olursa olsun kendi gerçeğine saygı duymazsan, kendine ihanet etmiş olursun ve mutsuz hissedersin. Başta kendini izole edilmiş hissedeceğin için, doğru sözlü olmak çok kolay değildir. Dışlanmış hissedebilirsin. Fakat, en sonunda farkedeceksin ki kendinle içten bir ilişki kurmak sayesinde asla yalnız olmayacaksın.

Diğerlerinin egosunu mutlu etmek yerine özlerini beslemek ve ruhlarına hizmet etmek için 2016 gerçeklik ve sessizliğin yılıdır. Öğretilerin arkasında bir gizem olmadığını kabul etme zamanıdır, çünkü bunlar her bireyin gelişimi için yaygın bir araçtır.

Bu arayışta sizi aşk ve şefkat ile daima destekleyeceğiz.

Okulumuz AAA (Ajai Alai Awakening) herkese açık bir yer olup, Yogi Bhajan' nın öğretilerini basitlik ve samimiyet ile tecrübe etmek, diğer insanların ve kendimizin hayatını geliştirmek, desteklemek için bir araçtır.

Herkese sevgiler, sonsuzluğunuzu ve güzelliğinizi farketmeniz dileğiyle!

Sat Sarbat Kaur & Satmukh Singh


Son Yazılar
Arşiv
Etiketler
Henüz etiket yok.
Sosyal Medya
  • Google+ Temiz Gri
  • LinkedIn temiz gri
  • Pinterest Temiz Gri
  • Instagram Temiz Gri
  • Twitter Temiz Gri
  • Facebook Temiz Gri