Hayvanlar ve şifa


Hayvanlar şifaya ve enerjiye insanlardan çok daha yakınlar. Çünkü düşünceleri, önyargıları ya da onları engelleyen bakış açılarına sahip değiller. Bana yepyeni birşey öğretti dün kedimiz Frida. Daha çok minik ve o minik beden şu sıralar dünyaya uyum sağlamaya çalışıyor. Bir haftadır iki günde bir kusuyor, sanki bedeni dengeye gelmeye çalışıyor, mesela dün de bütün gün uyudu, çok halsizdi.

Evde herkes bir telaş aman hayvan ölüyor mu, ne yapsak da düzelse, hemen veterinere götürelim..derken sanırım ilk defa başıma gelmesinin şaşkınlığıyla birşeyleri unutuverdim.

Kediler evde birlikte en çok vakit geçirdikleri ya da en uzak durmaya çalıştıkları kişilerin enerjilerini yansıtır. Uzak durmaya çalıştığı kimse olmadığından hemen kendime döndüm ve sonuç hiç de şaşırtıcı değildi. Ben de bir süredir yeni bir beslenme şekli deniyorum daha sağlıklı mide ve bağırsaklar için. Alışkanlıklarımı değiştirirken bedensel ve zihinsel tepkilerim olduğunu saklayamam :) Kedinin geldiğinden beri sürekli yanıma uzanıp uyuması, her meditasyonu benimle birlikte yapması, ben nereye gitsem sanki bir köpek edasında peşimden dolanması boşuna değilmiş. Dün birkaç seans reiki yaptım ve bu sabahtan beri belki gediğinden beri en neşeli sabahıydı. Reiki yollarken sanki biraz da buraya dercesine dönmesi ve kollarını açıp yan yatmasını görmeniz lazımdı. Reikiyle iyileşti demek veterinere gitmeyecek anlamına gelmiyor tabii ki :) Veterineri de mide ve bağırsaklarında bir durum olabilir ama çok kritik değil dedi ve içimiz rahatladı.

Sağlıklı ve neşeli bir haftasonu dileğiyle.

#reiki #hayvanlarvereiki #mucize #şifa #bedendekisifa

Son Yazılar
Arşiv
Etiketler
Henüz etiket yok.
Sosyal Medya
  • Google+ Temiz Gri
  • LinkedIn temiz gri
  • Pinterest Temiz Gri
  • Instagram Temiz Gri
  • Twitter Temiz Gri
  • Facebook Temiz Gri