Amrit Nam Kundalini Yoga School / Fransa


Günlerdir nasıl yazsam, nasıl anlatsam diye düşünüyorum, kelimelere döktükçe etkisi azalıyor çünkü yaşadıklarımın. Belki resimler biraz açıklar, belki de enerjim (beni tanıyanlara).. Belki de bambaşka etkileri olmuştur benim farketmediğim..

Zirvesinde uyuduk, suyunda yıkandık, sessizliğinin gürültüsünü dinledik, ‘ben’i ‘biz’ nasıl yaparız onu öğrendik bazı günler, bazı günlerse ‘300 kişinin içinde yalnız kalmak nasıl olur’u deneyimledik. Tanımadığımız insanlara sarıldık, bazen birlikte bir ağacı taşıdık kollarımızda, bazen de birimiz diğerini taşıdı omuzlarında, bazen hiç dokunmadan gözlerimizle yükselttik birbirimizin enerjisini.

Öğretmeye çalışmadı kimse sayfa sayfa, oyunlarla, deneyimlerle öğrendik bir sürü yeni bilgiyi tıpkı çocuklar gibi.. Toprak ayrı konuştu, ateş ayrı.. Her bir elementin mükemmelliğinin deneyimini tüm hücrelerimiz yaşadı. Her günün açılışı ayrı, kapanışı ayrı bir kutlamaydı.. Alışkanlıklardan ve zorunluluklardan uzak koskoca bu bir haftayı yazsam sayfalar sürer ama belki de yaşamayana ne kadar anlatsam da başarılı olamam. Kelimelerin yetmediği yerde resimler var neyse ki, kendime kundalini yoga gibi bir ödülü iyi ki vermişim. Fransız Alplerinin eteklerinde Amrit Nam Sarovar International Kundalini Yoga School'a teşekkürler sonsuz kere. Sevgilerimle.

Daha fazla foto için burayı ziyaret edebilirsiniz.

#evren #kundaliniyoga #yoga #seçimler #sağlıklıyaşam #mutluluk #mucize #farkındalık #meditasyon

Son Yazılar
Arşiv
Etiketler
Henüz etiket yok.
Sosyal Medya
  • Google+ Temiz Gri
  • LinkedIn temiz gri
  • Pinterest Temiz Gri
  • Instagram Temiz Gri
  • Twitter Temiz Gri
  • Facebook Temiz Gri