Tazelenen bu rüzgarı, değişimi hissedebiliyor musunuz?


10710520_10204728159636538_8406039367918159739_n.jpg

Bu kadar KRYON yazısı yazıp Lee Caroll'ın canlı kanallığıyla ilgili yazı eklememek olmazdı. Söylenecek çok söz yok, tek kelimeyle eşsizdi. Tüm salonu ne ağlatmıştı bu konuşmayla şu an bunu düşünüyorum ve bendeki cevaplar bana özel, belki sizin de bu konuyla ilgili bir yaklaşımız olacaktır.. Keyifli okumalar.

Ben manyetik alandan KRYON.

Hissedebiliyor musunuz?

Yeni bir rüzgar esiyor yolunuzda, burada yeni bir enerji var ve nerede olduğumu biliyorum.

Bugün burada olanlar...

Size biraz daha bilgi vermek istiyorum nerede olduğunuzla ilgili.

Bizim için çok sıradan, belli bir kültürün enerjisi içinde olup bununla ilgili bilgi vermek, çok olağan.

Çizilen sınırlar, ülkelerin resimleri çok yeni ve bunu siz sadece kendi tarihinizin çerçevesinde biliyorsunuz.

Size bu akşam daha büyük bir tarih vereceğim, anlatılmamış bir hikaye anlatacağım.

Bunun birçok kere ipuçlarını verdik, bu çok uzun bir kanallama olmayacak ama çok elle tutulabilir bilgiler olacak.

Size sormak istediğim soru şu; kimsiniz?

Kim olduğunuzu düşünüyorsunuz?'

Yaşlı ruh...

Eğer daha önce bilgilerimi takip ettiyseniz insanlığın bu güzelliği çok uzun zamandır var, bu bazılarınıza söylendi.

Medeniyetin yeri, başlangıcın tohumu İndus Vadisi'nde olabilir, eski medeniyetlerin bulunduğu yerde.

Lakin bu sadece bu fazın tarihi, size birşey açıklamak istiyorum; insanlığın beş başlangıcı ve duruşu oldu, başlangıç ve duruş dediğimde bir medeniyetin yükselişi ve hemen hemen yok oluşu demek istiyorum.

Bu şimdiye kadar dört kere oldu siz beşincidesiniz.

Sadece on bin yıl eski, dolayısıyla kendi tarihiniz olanı kutladığınızda sadece ve sadece beş numaranın başlangıcına bakıyorsunuz.

Bunu size söylememin bir nedeni var, düşünün.

Size bir soru soracağım siz kimsiniz? Neredeydiniz daha önce, neler yaptınız?

Sanki birkaç gün önce gibi. Benim partnerim Amerika'nın kırmızı merkezi denen yerdeydi orada bir insanlık ırkını kutladı. Medeniyetin beş hayatı boyunca yaşamış olan Aborijinler kırk bin yıldan fazladır buradalar ve sizin tarihiniz sadece on bin yıllık, size bir sorum var. Yirmi bin yıl önce neredeydiniz? Hiç düşündünüz mü?

Bir ve ikide neler olduğunu size söylemek istiyorum asla ve asla bir ve iki ile ilgili delilleri bulamayacaksınız ama herbiri yaklaşık on bin yıldı.Siz neredeydiniz Aborijinler başladığı zaman? Sizden bunu düşünmenizi istiyorum. Çünkü siz de on bin yıl öne başlamadınız.

Peki birçoğunuzun bir medeniyet içinde olduğunu ve burada kaldığınızı söylesem. Bu biraz karmaşık olacak. Çünkü bugün bildiğiniz tek şey sınırları olan ülkelerin isimleri.

Farklı sınırları ve farklı isimleri vardı ama bu bir ve ikincide değildi, o zamanlar küçüktüler. İnsanlık çeşitli nedenlerle sona erdi. Asla kendinizi yok etmediniz ama çok yaklaştınız. Asla ve asla gaia, dünya bunu yapmadı o her zaman bilinçliydi. İnsanlığın aynen çocukların büyüdüğü gibi büyümesi gerekliydi. Bugün sahip olduğunuz düşüncelere sahip olmanız için çok uzun zaman gerekliydi. Alçak, düşük bilinçleri bir ve ikinin sonunu getiren şeylerdi. Devam edemediniz çünkü o kadar çok yoktu sizden ama buradasınız. Çünkü bir, iki, üç, dört ve beş numara hepsi burada varoldu. Peki şimdi burası neresi?

Sizin için başka bir harita çizeyim. Bosna, Sırbistan, Persler, Türkiye, Suriye.. Bütün bunları tek bir yer olarak düşünün. Çünkü o tek bir yerde, dört numarada birşey oldu. Üç numarayı sizin için bulması çok zor. İnsanlar büyük yapılar inşa etmediler üç numarada, nedeni şu çünkü bu sezgisel değildi. Bir, iki ve üçte insanların yaptıkları şey çevresinde gördükleri şeylerin içgüdüsel olarak taklidiydi. Hayvan krallığı, yapılar inşa etmiyordu ve onların içinde yaşamıyorlardı. Çevrede hareket ediyorlardı mevsimleri takip ediyorlardı. Asla bir yerde çok uzun kalmıyorlardı. Bu her zaman için sınırlarla ilgili savaşlara neden oldu. Olgunlaşmamış düşünceler ve nihayetinde öldürmeler. Üç kere bunlardan geçtiniz. Neredeyse otuz bin yıl. Dört numaraya geldiğinizde daha sapıttınız, yapılar inşa ediyordunuz.

Peki bu süre içinde Aborjinlere neler oluyordu? Hiçbirşey. Aynı kaldılar,

hiçbirşey onlara dokunmadı. Bunu size söyledim, çünkü insanlığın en az kırk bin yıldır burada olduğunu söyleyebilirim. Hatta dünyada bazı yerler var burada altmış bin yıllık belgeler var ve sizin tarihiniz sadece on bin yıllık. Yirmi bin yıl önce siz neredeydiniz? Bazılarınız eski ruhlar sizi buraya getiren şey bu, bir seviyede siz hatırlıyorsunuz hatta bir numarayı bile. Bu gezegenin yeni enerjilerinden bir tanesi akaşı uyandırma.

Belki dünyanın günlerini hatırlıyorsunuz. Medeniyetin başladığı orijinal pleiadian evlerini ve bunlardan biri çok yakında. Siz neredeydiniz? Sizi etkilemeye çalışmıyorum. Siz bu dünyanın puzzle ının içinde çok önceden beri varsınız ve dört numaralı medeniyetten bahsetmek istiyorum. Çünkü bunu keşfetmeye başlıyorsunuz. Sevgililer, bugün size bahsettiğim yerlerde keşfedilecek çok fazla ve sizin için çok gizemli şeyler var ama büyük haber bu değil. Size bahsettiğimiz bir reankarnasyon yolculuğu var. Siz aile gruplarınız içinde reankarne oluyorsunuz ve belli bölgelerde kalıyorsunuz. Sürekli olarak ve sürekli olarak. Reankarnasyon son otuz bin yıldır gelişti. Daha da sofistike bir reankarnasyon olmaya başladı sadece son on bin yıldır. Ondan önce aynı ailede kaldınız. Tekrar tekrar. Burada bazılarınız şamanik enerjilere sahip ve ayaklarınızın altında ne olduğuna dair hiçbir fikriniz yok. Katmanlar katmanlar ve medeniyet katmanları.

Çok enteresan ki politik olarak gezegende kazıp altında ne olduğuna izin verecek ülkelerden birisiniz. Hemen hemen bahsettiğim tüm ülkelerin başı bu konuyla dertte. Onların kaynakları yok. Ya da inanç sistemleri keşfetmelerini engelliyor ama burada bulunacak şeyler var sevgililer ve bulduğunuzda bunların sizin tarihiniz olmadığını biliyor olacaksınız. Bulmaya başladığınızda dört numarayla ilgili malzemeler son on bin yılın içindekilerden çok farklı olacaklar. Peki bunlar garip gelmeden nasıl söyleyebilirim sizlere. İnsanlık büyüdü aynen çocuklarınki gibi. Binlerce yıl boyunca yavaş bilinç değişikliğiyle. Benim size verdiğim bilgilerle hiçbir tarihçi tatmin olmayacak. Siz insanın doğasnın her zaman aynı olduğunu düşünüyorsunuz. Hayır. Sadece on bin yıldır insanı gerçekten tanıyorsunuz. Dört numarada çok farklıydı. Arşivleriniz ayaklarınızın altında ve henüz bakmadığınız yerler var. Deniziniz kıyıları dahil olmak üzere kim olduğunuzu ortaya çıkaracak. Ufuklarınızı geliştirecek ne kadar uzun yaşadığınızla ilgili ve dünyada çok az yer var bunları söyleyebileceğim. Sizin burada kocaman bir tarihiniz var. Bazılarınız bunu keşfetmek üzeresiniz. Teknoloji daha önce görmediğiniz şeyleri ortaya çıkaracak. Asla bakmayı düşünmediğiniz ya da bakmaya izin verilmeyen yerler ve ne bulacaksınız, işte bu bir sır ve arkeologlar kafalarını kaşıyacaklar daha önce hiç görmediğiniz heykeller, figurler, yazılar bulacaklar. Duvarlarda gökyüzünün, cennetlerin ırmakları olacak ve siz onlara bakıp astroloji sanacaksınız ama değil, o tamamen farklı birşey.

Astroloji gezegendeki en eski bilimlerden biri ama on iki bin yıldan fazla değil. Çünkü o zarif ve zarif insanlar tarafından geliştirilmesi gereken bir sistem beş numarada. Duvarlarda yazılar göreceksiniz hiç tanımadığınız, gizemli. Bazılarının uzun taçları olacak. Onların özel şapkalar olduğunu düşünebilirsiniz ama değiller. Ben size dört numarayı farketmenizin yollarını veriyorum ve o burada. Sizin keşfetmeniz için ama ondan daha da fazlası sizde var. Size ne söylediğimi anlıyor musunuz? Siz eskisiniz. Bu insanlığın beşiği. Burada gezegendeki birçok yerden çok daha fazla medeniyetler var. Sizin bildiğinizden çok daha somut. Sizin parçası olduğunuzu farketmediğiniz kabul etmediğiniz medeniyetler. Şimdi size kristalin ızgarasından bahsettim bu ezoterik bir ızgara, insanlığı hatırlayan. Komplike. Gözünüzde şu şekilde canlandırın, insanlar ne yapıyor ve ne düşünüyorsa bu kristalin ızgaraları tarafından hatırlanıyor dünyayı çevreleyen bir ızgara bu. Bir yerde birçok medeniyet var ne kadar çok medeniyet varsa orada olanla ilgili daha çok hatırlama var. Peki bunu size neye dayanarak söylüyorum? Sizin ne kadar eski olduğunuzla ilgili fikriniz var mı? Hiç bir fikriniz var mı burada yaptığınız otuz bin yıllık baskıyla, kopyayla ilgili olarak. Eski ruh, yaşlı ruh bu toprağa siz sahiptiniz. Bu toprak size ait. Aileler yetiştirdiniz, savaşlar üstüne savaşlar yaptınız tam şimdi, burada bunun ne anlama geldiğini size anlatamam. Yeni enerjiyle bunlar görülüp takdir ediliyor ve burada bu altyapıyı hazırlayanlar, medeniyet üstüne medeniyet inşa edenler burada ve o zaman onlar uyanacaklar ve değiştirecekler.

Şamanlar, siz O'sunuz. Bunu hissetmiyor musunuz? Türkiye'de bir rüzgar esiyor. Burada bazı şeyleri değiştirmeye başlıyor. Bunu hissettiniz mi? Bazılarınız bundan korkuyor. Burada bir uyanış var aynen çevrenizde bazı ülkelerde olduğu gibi. Akaşa uyanıyor ve bazılarınız çok farkındasınız ama neden olduğunu bilmiyorsunuz, o nedenle burada oturuyorsunuz. Size neden olduğunu söyleyebilirim, Türkiye'de bir rüzgar esiyor. Türkiye'de bir tolerans var. Bir uyanış var, genç insanlardan beklemediğiniz bir uyanış. Değişimi istemeyenler var, negatif enerji isteyenler, herhangi bir yeni enerjiye girmeyecek olanlar. Onların bir şansı yok. Çünkü buradaki ışığın uyanışı üç bin yıllık olanları temsil ediyor.

Siz toprağa sahipsiniz, ağaçlara, hayvanlar sizi tanıyor, bilge olanlar sizi biliyor. Çok boyutlu kapıların burada olduğunu biliyorsunuz onlar da sizi biliyor ve siz bu yeri aydınlatacaksınız bütün bu medeniyetler, siz onlar için buradasınız. Bu çok yakında gösterilecek ve deliller aslında ortaya çıkmaya başladı. Kimsenin bilmediği tarih, sizin dışınızda. Sizin akaşınız. Bir daha söylüyorum, çok az yer var oturup bu tarz kanallık yapabileceğim. Şimdi tam zamanı. Beni farkedip beni buraya getirdi siz bunu duyun diye eski yaşlı ruh. Senin bilgeliğin var. Bu alanı çok büyük bir yere taşımakta sabırsız olmayın. İnsan bilinci yavaş hareket eder ama hareket eder. Tazelenen rüzgarın estiğini hissedemiyormusunuz? Aynı zamanda şaşırtan ama yeni. Eski yollara dönmek isteyenler içinizdeki şamanı görün. İçinizdeki bilge olanı. Niye geldiğini bileni. Gezegendeki yaşlı ruhların bazıları burada var. Bu bizi nasıl hissettiriyor biliyor musunuz? En başından beri sizinleyiz ve gezegende çok fazla bunun gibi yer yok. Sizin bugün buradan gitmenizi istiyorum ve kim olduğunuzu bilmenizi ve de öyledir.

Ve tabii ki sahneye hem varlığıyla hem sesiyle eşsiz bir tat katan Seda Bağcan. Kesinlikle o ekibe çok yakıştı, kimbilir belki bir daha aynı ekiple görürüz onu ilerleyen zamanlarda.

#evren #kryon #leecarroll #canlıkanal #gaia #sedabağcan

Son Yazılar
Arşiv
Etiketler
Henüz etiket yok.
Sosyal Medya
  • Google+ Temiz Gri
  • LinkedIn temiz gri
  • Pinterest Temiz Gri
  • Instagram Temiz Gri
  • Twitter Temiz Gri
  • Facebook Temiz Gri