Michelle Karen Astrolog / Şaman (KRYON İstanbul 2015 - II)


148994_10151625862873572_1487028190_n.jpg

Lee Caroll’ın ekibi çok zengindi gerçekten. Astrolog ve şaman bir ekip üyesi vardı ki hem hayat hikayesiyle hem de anlattıklarıyla kendisine hayran bıraktı herkesi. Son iki senede tüm ailesini bu dünyada kaybetmiş olduğunu, şamanik inisiasyonlarını gerçekten doğanın dağların içinde şaman gibi yaşayan kişilerden aldığını, onlarla yaşadığı anları resimlerle bize anlatıp hepimizin hem ilgisini hem sempatisini kazandı Michelle Karen. Tabi çok merak ediyorduk anlatacaklarını hem dünya için hem de kesinlikle Türkiye için. Galiba tam da aradığımız nefes oldu şu geçirdiğimiz dönemde. Salondaki alkışlardan arada neler söylediğini bile kaçırdık. Hani deriz ya birisi gelse seneye neler olacağını söyese de biraz rahatlasam. Sanırım bunun için çok doğru bir adresteydik.

Michelle Karen Astrolog / Şaman

Gezegensel boyutta nelerden geçtiğimizi açıklamak istiyorum.

Sizlere kehanet taşından bahsetmek istiyorum.

500 yıl önce Hopiler tarafından şekillendirilen bu taş şu an dünyada olanları çok iyi anlatıyor (taşın üzerindeki şekilllerden bahsediyor). Taşın bugüne taşıdığı mesajlar olduğunu düşünüyorum. Kalpleri ve ruhları arasında bağı kuramayanlar herşey yolunda gidiyor zannetseler de bakıyorlar ki aslında gitmiyor. Doğa anayı insanlığı onurlandırarak bu sonsuz yolculukta gidiyoruz.

Dünya üzerindeki kaos 1 haziran 2012 de çok hızlanarak 6 nisan 2015'e kadar devam etti. Uranüs ve plüto birbirlerine kare açıda duruyorlardı.

Bu açı yedi kere ileri geri gidip geldi. İki ateş arasında kaldık. Şimsek çakması gibi uranüs ve yerin dibinden gelen volkanik patlamalar gibi plüto. Bu şu anda dünyada daha fazla karanlık olduğu anlamına gelmiyor sadece daha fazla görünür hale geldi. Bu son iki yıl içinde çamaşır makinesi içinde gibi savrulur hale geldik hayatımızda. Hepimizin hayatında büyük değişiklikler oldu (kendisinin bütün ailesinin iki yıl içinde öldüğünü, sadece kendisinin kaldığını ve hala kendisine olan desteklerini hissettiğini anlatıyor).

Numerolojiye göre sekiz sayısında olan keçi yılındayız ve bu yıl davranış kalıplarımızı görme, gözlemleme yılı.

Başka insanların bizim adımıza kararlar vermemesini sağladığımız yıl olmalı. Gerçeğimiz ve önceliklerimizle ilgili çok net karar verdiğimiz bir yıl. Hareketin içine koşarak girmektense biraz daha bekleme gerektiren bir yıl. Şefkatle başkalarını ve kendimizi besleme yılı. Birlik bütünlüğe odaklanma ve çözümler bulma yılı. Başka insanların gizli ajandalarını, planlarını öğrenme yılı ve şu anda hiçbirşey yapmanıza gerek kalmadan herşeyin ortaya çıkacağına emin olun. Bilgelik, huzur ve barışı aradığımız bir yıl. Aynı zamanda öfke ve gerginlik patlamalarının olduğu bir yıl. Tanımadığımız insanlara bile geniş yüreklilikle bolluk vermek istediğimiz bir yıl. Bu yüzden burada ruh ailelerimizle bir araya gelmemiz çok özel ve önemli. Dünyada sayısal olarak çoğunluk olmasak da ışık olarak artık çoğunluğuz. Hiçbir zaman sevgi ve ışık için olan gücümüzü küçümsememeliyz. İnanılmaz bir kozmik portal açıldı. Bu yılın ilk en önemli kozmik portalı. Balıkta gerçekleşen güneş tutulması ve bahar ekinoksuyla 20 martta başladı. Aynı zamanda bu bir tamamlanma ve yeni bir başlangıç.

İki yıldır meydana gelen temizliği tamamlama zamanı. Geleceğe odaklanma ve geçmişi geride bırakma zamanı. Geçmişte bırakmak istemediğiniz şeylere artık odaklanmama zamanı. Ne yaratmak istiyorsunuz ona odaklanın. Bu dünyada görmek istediğiniz değişimleri önce kendiniz olun. 4 nisanda terazide gerçekleşen ay tutulmasıyla ilişkileriniz biraz zorlanmış olabilir ve içimizdeki dişi ve erilin evliliğini gerçekleştirmek için büyük bir fırsat yarattı.

Kendimizi kiminle özdeşleştirdiğimiz çok önemli bir hale geldi. 6 nisanda uranüs plüto kare açısının sonuncusu gerçekleşti ve dünyada birçok açıdan dönüşüme sebep oldu. 18 mayıs-11 haziran arası ikizlerde merkür gerilemesi olacak. Tabi yazılım yüklemek için hiç de uygun bir zaman değil. Geçmişten hatırlamalar ve yanlış anlamalar dönemi olabilir. Unuttuğumuz ama yeniden gözden geçirmemiz gereken konular yeniden ortaya çıkacak ki bu iyi bir şey aslında. Çoğumuzun zamanında duymadığımız insanlar tekrar ortaya çıkabilir. Uzun zamandır görmediğimiz yerlere tekrar gidebiliriz. Düşüncelerimiz daha içsel olacak ve neyin önemli olduğunu anlamaya başlayacağız. 21 haziranda gerçekleşecek olan yaz gündönümüyle bu portal kapanacak ve o zamana kadar işlerimiz düzene girmiş olmalı. Sembolik ve gerçek anlamda!

Aynı zamanda evdeki eski dolapları boşaltma başkalarına verme ve düzenleme zamanı.

Bugünkü Türkiye'nin 29 ekim 1923 tarihinde başlayan astrolojik haritasını gördüğümde çok şaşırdım. Şu an çok önemli içsel dönüşümler geçirmekte olan bir ülkesiniz ve bu yedi yıl daha devam edecek. Çok uzun zamandır yeryüzünde gömülü kalmış olan derin bir bilgeliğin derin bir ruhun ve farkındalığın ortaya çıktığı bir zaman olacak. Önümüzdeki bir buçuk yıl içinde çok daha büyük bir bireysel sorumluluk ortaya çıkacak ve önümüzdeki on yıl boyunca insanların düşünceleri çok daha derinleşecek.

Yeryüzüne gömülü olmuş olan çok derin bir spiritüel bilgelik ortaya çıkmış olacak, bu sizin DNA’nızın da bir parçası ve bu ülkeye enkarne olmanızın da bir sebebi aslında. Önümüzdeki yıl spiritüel anlamda da dünyaya çok büyük bir açılım başlayacak. Bu haritada çok büyük bir derinlik ve aynı zamanda büyük bir hafiflik var. Aynı zamanda iki farklı boyutu bağlayan bir köprü niteliğinde. Çok büyük bir sembolik anlam kazanıyor bu sayede. Çok derin bir bilgelik ve canlı yeni bir enerji var. Bu gelenek ve kültürlerle ülkeniz ruhu özü çok eski. Türkiye’nin dünyadaki konumuyla ilgili olarak ansızın hiç beklenmedik gelişmeler meydana gelecek (burada alkıştan salon inledi diyebilirim).

Ne söylediğim hakkında hiçbir fikrim yok ama sanırım sizin istediğiniz bir şey.

Diplomatik açıdan baktığımızda dünyada dalgalar yaratmak istemeden hakkı olan yere doğru kendini ite ite ilerlemek ve bu haritadan gördüğüm Türkiye’nin çok boyutlu olması sadece. Doğu batı arasında köprü değil dünya ile diğer boyutlar, cennet arasındaki köprü olmak.

Çok kültürlü, çok dinli, çok spiritüel yollardan bir araya gelmekten kaynaklanıyor bu durum.

Olağanüstü büyük bir sihir, mucize, bu patlamaya hazır bir şekilde bekliyor. Çok büyük bir kalp ve derin bir bilgelikle birleşmiş olarak. Çok derin bir ruh ve vericilikle tek kalp olarak.

Aile, yemek, şarkı söylemek gibi konularda da çok büyük bir derinlik var burada.

Fiziksel şifanın ruhsal şifaya geçebilmesi için çok büyük ilerlemeler kaydedilecek önümüzdeki yıllarda.

Aramızdaki şifacılar buradaki ruhlarla diğer taraftaki ruhlar arasındaki mesafenin gittikçe azaldığını farketmeye başlayacaksınız. Daha yüksek boyutlardaki şifa dönüşüme ulaşmak artık çok daha kolay olacak.

Bu yılki ikinci önemli kozmik portal senenin sonuna doğru gelecek ve bu başak burcuyla gerçekleşecek olan 12 eylüldeki güneş tutulmasıyla başlayacak. Bir düzen hissi oluşmaya başlayacak. KRYON hepimizin bir kuantum burcu olduğunu söyler. Türkiye’nin kuantum burcu başak, karşıt burcu da balık. Yani sürekli bir düzen kurma ihtiyacı içindeyken her an köşeden bir kaos çıkabiliyor.

O yüzden karşınızda bir kaos varsa sizin burada bir düzen kurmanız gerekiyor.

23 eylülde terazi burcunda sonbahar ekinoksu gerçekleşecek, gece ve gündüzün eşitlendiği. Türkiye’nin dengesini bulması anlamında çok büyük etkileri olacak. Bu herkesi bir araya getirmek ve ilerlemek için olacak. 7 eylülde koçta gerçekleşecek ay tutulması da yepyeni başlangıçlar anlamına geliyor.

14 kasımla 15 aralık arasında ve haziran ve ekim 2016 arası satürn neptüne kare açı yapacak tüm dünya için. Birçok yalan bu vesileyle ortaya çıkacak. Çok eskiden atalarımızdan gelmiş olan bilgiler, çarpık bilgilerin düzeltilmesi için ortaya çıkacak. Bu daha çok, dinin onlara neyin doğru olduğunu söyleyen insanlar için büyük yıkımlar getirebilir. Birinin evini, işini elinden almak o kadar yıkmasa da inancını elinden almak büyük yıkım olabilir. Lütfen rehberliğinizi ve ışığınızı farkedin. 21 aralıkta gerçekleşecek kış gündönümünde de kendimizin masterı olmamız konusunda çok büyük bir farkındalık gelecek. Bilgelik, düzen ve hatırlayın, hepimiz master ve ustalarız. O gelmesini beklediğimiz her bir kişi kendimiziz.

Çok değişik tarzı olan bir müzisyen vardı ekipte Anders Holte. Danimarkalı ve Almanya'da yaşıyor. Müziğinin çoğu seslerden oluşuyor, genellikle kendi sesinden. Balina seslerinden ilham aldığını söyledi. Bize de denememiz için ufak bir alıştırma yaptırdı tüm salonla ve küçük de bir tüyo verdi; 'eğer kendi sesinizin doğru çıkıp çıkmadığına emin olmak istiyorsanız topluluğu dinleyin.' Lee Caroll bugüne kadar duyduğum en güzel erkek sesi diye tanıttı bize onu. Sahnede canlı dinlemek çok daha muhteşem bir deneyimdi Anders'i ama ufacık da olsa ne demek istediğimi anlamanız için aşağıdaki videoyu paylaşıyorum.

#kryon #leecarroll #astroloji #şaman

Son Yazılar
Arşiv
Etiketler
Henüz etiket yok.
Sosyal Medya
  • Google+ Temiz Gri
  • LinkedIn temiz gri
  • Pinterest Temiz Gri
  • Instagram Temiz Gri
  • Twitter Temiz Gri
  • Facebook Temiz Gri