KRYON İstanbul 2015 - I


kryon.jpg

Muhteşem bir etkinliğin ardından büyülenmiş bir şekilde ve hala etkisinden kurtulmamışken yazıyorum bu yazıyı. 11-12 Nisan 2015 tarihinde Lee Caroll ve ekibi seminer, mini konser ve KRYON canlı kanallığı için İstanbul'daydı. Bilmeyenler için özet vermek isterim yaklaşık 25 yıldır dünya, Lee Caroll kanallığında çok özel bilgilerle aydınlanıyor. KRYON serisi adı altında kitaplardan oluşan ve dünyanın birçok ülkesinde verdikleri seminerlerle manyetik kaynaktan canlı kanallık yapılıyor. Neler mi oldu seminerde? Açıkçası ben hiç bu kadar etkileneceğimizi düşünmüyordum ikinci günün sonunda neredeyse herkesin gözleri ıslaktı salondan çıkarken. Bu satırları seminerde canlı kanallığa müzikleri ve harika bakış açısıyla eşlik eden Rober Coxon’ı dinleyerek yazıyorum. Bu kadar duygu yoğunluğu yaşatacak neler olduğunu sizleri çok uzun yazılarla sıkmadan birkaç parça şeklinde iletmeyi düşünüyorum. Bugünkü yazıda Lee Caroll konuşmasının ve kanallığının bir kısmı bulunuyor, keyifli okumalar.

DNA'nın bedendeki tüm genlerin motoru olduğunu keşfetmekle başladı herşey. Bir molekülde on milyar parçacık vardı ve bu keşif işi çok büyüktü. Bütün bedendeki otuz altı bin genin hepsi sadece yüzde üçlük bir DNA bölümü tarafından üretiliyor. Yani DNA’nın yüzde doksanından fazlası hiçbirşey yapmıyordu. Bilim burada boşluk mu bırakıyor peki? En iyi bilim adamları bile DNA'nın yüzde doksanında kimyasal bir bilgi bulamıyorlardı.

Bu bilmeceyi özel kodlanmış bilgisayardan da geçirdiler. Aradıkları şey tam da buydu ve hiçbirşey bulamadılar. Otuz sene boyunca bu durum bir bilmeceydi. Buna çöp (junk) DNA dediler. 5 eylül 2012’de yüzlerce bilim insanından oluşan bir grup bu sırrı çözdü. Bu durum gen biliminde büyük bir devrim olarak değerlendirildi. Gerçek aydınlanma şu ki yanlış şeyi arıyorlardı. Rus dilbilimciler bunu buldular aslında. Lisandaki dokulara baktılar. Bilginin kodları yoktur, bu sadece datadır dediler. KRYON da çoğunlukla bunun olduğunu söyledi DNA’nın içinde. Önemli olan sizin algılamanız nedir bir DNA’ nın içinde ne olabileceğine dair. Çıplak gözle göremediğiniz bir molekülün içinde bu kadar bilginin olabileceğini düşünüyor musunuz? Tek bir molekül. Her biri aynı olan bir molekül. Milyarlarca molekül sizin DNA’nızı yaratıyor. Bütün bilgi bu tek molekülün içinde.

Sadece birkaç aylık bir bilgi var ki yeni keşfedildi, bilim insanları tüm dünyadaki bütün bilgilerin bir çay kaşığı (4 gr’lık) kadar DNA’ ya sığabileceğini açıkladı.1 gr’lık DNA 5 exabyte’lık veri tutabilir. Bruce Lipton diye birinden bahsedeceğim. Kendisi tıp doktoru. Hem fiziksel hem ruhsal hem de beden için bilgiler olduğunu söylüyor DNA’ da ve bunun zihninizi etkileyebileceğini söylüyor. DNA olduğunu tahmin ettiğimizden çok fazlası. Artık eskisinden çok daha ezoterik bilgiler aktarabiliyorum bilim de ezoteriği destekliyor ve bundan dolayı çok mutluyum.

KRYON buna ne diyor peki?

DNA’ nın taşıdığı en büyük şey sizin akaşik kayıtlarınızdır. Bruce ne demişti? Zihninizi etkileyen olaylar, bunlar akaşik kayıtlardır. Bu bilgiler DNA molekülünde taşınıyor. Burada hafif flu bir çizgi var biyoloji ve spiritüellik arasında. En master bilim adamı evrenin kendisidir, yaratıcıdır, master kimyager tanrıdır. Bunların hepsi bir aradadır. Fizik, kimya, biyoloji, spiritüellik. DNA, yaratıcının tohumlarını içimizde taşıyor olabilir mi?

Geçmiş yaşamlara inanmanız gerekiyor tabii ki bu durumda.

Geçmiş yaşamların mantıkları üzerinde çalışıyorum. Bugün bize öğretilmiyor olsa da. Görebileceğiniz en eski yapılarda bu bilgi neydi? Geçmiş yaşama dair insanların ilk sezgileri neydi? Budizm, hinduizm vs...7000 ve daha eski geçmiş zamanlar öncesinde onlar buna inanıyorlardı. Hala hayattayken aydınlanabileceğimize inanıyorlardı. Eğer bir budist monkuna sorarsanız, yaratıcı siziniçinizde olabileceği en yüksek halinde olursa bu aydınlanmayı yaşayabilirsiniz.

Eğer bir geçmiş yaşamınız olduğuna inanıyorsanız bu salona gelmiş olabilirsiniz.

Ne kadar zamandır buradasınız hatırlayın yaşlı ruhlar.

KRYON benimle nasıl çalışıyor bunu insanlar çok merak ediyor. Ne kadar özel olsa da size biraz anlatacağım. İlahi birşey gelip sizi ziyaret edecekse buna spiritüel olarak hazırlanmanız gerekiyor. Eskiden buna hazır olmak çok zordu evet ama artık o kadar kolay ki, oturuyorum ve yapıyorum. İtiraf ediyorum, bu çalışmalarıma en büyük tepkiler kiliseden gelmedi maalesef ezoterik bilgilerle uğraşan insanlardan geldi.

Bak bakalım akaşik kayıtlarına kaç hayat geçirdin İran’da. Tanrıyı bildiğin şekillerde onurlandırıyorsun ve bu çok güzel. Ama şunu söyleyeceğim hiçbirimizin tanrının bizi sevmesi için çok büyük ekstra şeyler yapmasına gerek yok. Önce biz kendimizi onurlandırıp sevilebilecek kadar değerli bulduğumuzda tanrıyı da onurlandırabiliriz. Tanrının tek istediği sevilebilecek kadar değerli olduğumuza inanmamız. Bir inanç sistemi diğerine bakacak ve diyecek ki; ikimiz de bu evrenin bir parçasıyız. Kültürel farklılıkları onurlandırmak çok önemli. Bunu siz çok iyi biliyorsunuz. Siz bir köprüsünüz bu ülke bunu biliyor. Birçok inanç sistemi arasında bir aradasınız. Çok uzun zamandır öğrettiğimiz bir toleransa sahipsiniz. Yapmış olduğun herşey senin akaşik kayıtlarında var. Burada kaç erkeğin doğum yaptığından haberiniz var mı? Kaç kadın savaş alanında kaç kişi öldürdü sizce? Hepimiz oradaydık ve KRYON artık bu değişiyor diyor. İnsanlık artık fetheden ırk değil, tolere eden ırk olma yönüne gidiyor. Nihai olarak bu dünyada barışı sağlayacağız.

Hayat dersleriniz DNA’lara kayıtlı. Neden burada olduğunuzu billiyorsunuz.

Daha önce farketmediğin şeyleri farkediyor musun?

Kök hücre, mavi kopyaların içinde. İnsanlar çok hızı yaşlanıyorlar. Çünkü DNA’lar %100 olarak çalışmıyor. Bundan sonraki insan evriminde daha iyi çalışan bir DNA olacak. Bu çok büyük bir konu biliyor musunuz? Siz yaşlanmak değil, gençleşmek üzerine yaratıldınız. Bir yerinizi kesiyorsunuz ve bu iyileşiyor. Deri gibi bedenin birçok organı da aynı şekilde. Tasarım sürekli yenilenmeniz üzerine kurulu. Her seferinde hücreler bölündüğünde ve yenilendiğinde kendilerinin bir kopyasını yaratıyorlar. Hiç bir kopyanın kopyasını yaptınız mı? Aynen olan bu işte yaşlanıyorsun birşeyler kısalıyor. Hücreler mükemmelliğini kaybediyor vs.. KRYON diyor ki başlangıçta bu şekilde tasarlanmadı aslında. Gidip kök hücre mavi kopyasını bulmak üzere tasarlandı. DNA’daki bilgi budur. Daha uzun yaşamaya başlayacağız. Bu spiritüel tekamülün bir parçası. Masterların DNA’ ları daha iyi çalıştığında neler oluyordu peki? Bazıları yüzlerce yıl yaşıyordu bu bir gerçek. Çünkü ustalar bu tarz bilgiye sahiplerdi ve DNA’ ları daha iyi çalışıyordu.

Siz dünyadaki en üst varlıklarsınız fakat bir deniz yıldızı ayağını yeniden yaparken siz bunu yapamıyorsunuz. Örnek olarak bir koyuna bakalım, doğduktan saatler sonra koşabiliyor. Bu onun içgüdüsel davranışı ve annesinden geliyor. Düşmanın nasıl koktuğunu, zehirli suyun nasıl birşey olduğunu biliyor ve korunuyor. Peki insanlar? Hiçbirşey bilmiyor doğduğunda, kaç tane hayat geçirdin, geri geldin ve hala baştan başlıyorsun. Bunu bir düşün, farklı olması gerekmez mi? Her seferinde okumayı öğrenip gidiyorsun ve geldiğinde unutmuş oluyorsun? Artık çocuklarda bazı şeyler farklılaşmaya başladı. Onlar sizden farklılar. İlerlemeniz gerekiyor, güçsüzlüğe yatkınlığınız var. Sana geçmişte olanlarla alakalı bu ve güce yakınlığın var. Bazı şeylerden korkuyorsun veya korkmuyorsun. Benim reankarnasyonla ilgili en büyük kanıtım ne biliyor musunuz? Yıllar önce o zamanki eşimle çocuk yapmaya karar verdik ve o farklı bir çocuk olacaktı. Biz ona doğruyu öğretecektik. Sonra öğrendik ki onlar boş bir kayıtla gelmiyorlar ve çok uzun süre hiç öğretmediğimiz şeyleri unutturmaya çalışarak geçirdik. Bu kıskançlık, bu öfke nereden geliyordu? Bunu biz yapmadık. Nereden geliyor bunlar peki? Aynı ebeveyne sahip olan iki çocuk olabilirsiniz fakat iki çok farklı tip olabilirsiniz bunu biliyorsunuz. Spiritüel özünüz, tanrı içinizde olabilir mi? KRYON bunu söyledi DNA ilahidir.

Son zamanlarda akaşayı kazıp çıkarabilmeyi keşfettik. Bu yeteneğe sahipsiniz. Bu bilgileri yakında anlatacağım çok heyecanlıyım.

2012 de birşey oldu Mayalıların takvimin sonu olacağını söylediklerinde. Bu, dünyanın yirmi altı bin yıllık bir döngüsü üzerine kurulmuş bir sistemdi. Eğer 2012’yi geçebilmeyi başarırsak, daha farklı bir bilinç seviyesine geçmeye karar vermişiz demekti ve gezegen bu konuda bizi destekleyecekti.

KRYON’un son zamanlarda çok yeni konuştuğu şeylerden birisi de zaman kapsülleri.

Pleiadianlarla ilgili daha önce de konuştuk. Nedir bunlar? On iki çift belirli düğüm ve sıfır noktalarından oluşuyorlar. Birbirini çekip iten artı eksi noktaları gibi düşünün. Bu iyi ve kötü anlamında değil, enerjisel olarak birbirini itip çekme gibi bir durum. Magnetin üzerindeki gibi, iyi veya kötü magnet var mıdır yoktur. Bunlar on iki çifttir. Gezegende itiş ve çekiş enerjisini yaratan kutsal alan yaratma merkezleridir. Aktifleştiklerinde evrimsel değişimin sistemi çalışıyor olacak, onlar kutsal ve el değmemiştir. Pleiades dünyanın evlerini temsil eder. Bu çok büyük bir bilgi. KRYON diyor ki, bir Pleiadian bağlantımız var ve bu dünyamızın yaratım hikayesidir ve çok güzeldir. Bunu şöyle düşünün, bir yerde yükselmiş aydınlanmış bir gezegen var ve bu gezegen bizi bu bilgilerle tohumladı ve onlar bizi tanrı yaptılar, aynı tanrı parçasından. Bu tanrıyı eksiltmez. Bu özellikle ve bilinerek belli bir sebepten böyle yapıldı. Bunu araştırmak için insanlar var dünyada gerçekten. Uluru’dan yeni geldim yaklaşık on gün önce ve burası Avustralyanın ortası sayılır. Gezegende kanıtlanmış en eski insan türünün olduğu yer, tam kırk bin yıllık. Onlar da yedi kız kardeşten geldiklerine inanıyorlar. Makaliki denen bir kutlamayla bunu kutluyorlar ve Yeni Zelanda’daki Mauriler onlar da 7 kız kardeşe inanıp bunu kutluyorlar. Hawaidekilerden sadece bir harf farklı. Gösterdiğim Paskalya adasındaki insanlar da 7 kızkardeşe inanıyor. Bu insanlar tanışmıyorlar, internet bağlantıları yok ve de bazı bilim adamları DNA’ nın kayıp bağlantısının insanların buralardan geldiğinin kanıtı olarak görüyor. Bu harika bir fikir ve tanrıyı eksiltmez.

Zaman kapsülleri sizin tahmin ettiğiniz gibi geçmişten gelen kapsüller değiller. Onlar doğru zamanda açılacak olan kapsüller. Gelecek için varolan kapsüller. İçlerinde hiçbirşey yok. Açıldıklarında dünyanın ızgaralarına gerçek zamanlı kuantum enerjiyi vererek yüksek bilinçle insanların DNA aktivasyonunu sağlarlar. Şimdi burada başımı derde sokmak istemiyorum. Şu anda o kadar çok inanç sistemi var ki gezegende bunu binlerce farklı anlatan bilgiler var. Tekamül eden dünya, ustaların dönüşü vs.. gibi. Biz yardım ve destek alıyoruz, enerji değişmeye dönüşmeye başlıyor. Size zaman kapsüllerini göstermek istiyorum çünkü hepsi belirlendi. Beklentilerinizden çok farklı yerler olabilir bunlar. On iki çift ve sadece beş çifti belirlendi ve biri Türkiye’de (alkışlar).

1 Hawaideki Maui ve Afrikadaki Tibet Dağları

2 Peru Titicaca ve Tibet

3 Afrikadaki Klimanjaro Dağları ve Meksikadaki Yucatan Yarımadası

4 Türkiyede Ağrı Dağı ve Kaliforniyadaki Shasta Dağı (kendi yaşadığım yer)

5 Kısa zaman önce öğrendik ki Avustralya’da Uluruyla Kanadadaki Monella Dağı da kardeş.

Bunlar çok yüklü bilgiler....

Devam edeceğiz...

Genelde ilk seferde daha basit ilgiler anlatırım. Bu toplantıyı planlarken KRYON bana resmen şöyle dedi en ileri bilgileri verebilirsin.

... ve fonda Robert Coxon

#canlıkanal #evren #gaia #kryon #leecarroll

Son Yazılar
Arşiv
Etiketler
Henüz etiket yok.
Sosyal Medya
  • Google+ Temiz Gri
  • LinkedIn temiz gri
  • Pinterest Temiz Gri
  • Instagram Temiz Gri
  • Twitter Temiz Gri
  • Facebook Temiz Gri