HAYATIMIZDA HERŞEYİN

SAYISAL BİR DÜZENİ

VARDIR. İLİŞKİLERİMİZ,

BOLLUK, BEREKET 

ANLAYIŞIMIZ, FİZİKSEL

 

GÜCÜMÜZ, MİSYONUMUZ

VE DAHA BİRÇOK KONU..

 

 

 

NUMEROLOJİ SEANSLARI

Evrende herşey sayısal olarak bir kurgu içerisindedir. Hiçbirşey rastlantısal değildir, doğduğumuz gün de buna dahildir. Herşey bu sayısal düzen içinde yerini bulurken rakamların hayatımızla ilgili söylediklerine kulak vermek sağlıktan, ilişkilere, bolluk bilincinden, auramıza ve fiziksel gücümüze kadar birçok konuyu etkilemektedir. Her sayının bir notası vardır ve bu notalar herkese göre farklı birleşerek bambaşka tınılar oluştururlar. Hepimizin varlığının eşsiz besteleri bulunmaktadır. Aynı şekilde diğer kişilerle olan iletişimimizin de numeroloik bir karşılığı bulunmaktadır. Bir araya geldiğimizde oluşturduğumuz ürün herkesle başkadır ve her numerolojik ifade farklı deneyimler getirecektir.

Kaynakları çok eskilere dayanan numeroloji Eski Mısır’dan, Antik Yunan dönemlerine, İbranilerden, İslam öncesi Türklere kadar uzanan çok derin bir bilgeliktir. Astrolojiden, element bilgeliğinden, içsel rehberlikten ve yıldızlardan destek almaktadır.

Hayatınıza bir projeksiyon makinesinden bakmak en yakın ihtimalle adımlarınızı dengeleyecektir, uzun vadede ise en yüksek potansiyellerinizin farkında olmak kendinizi keşfetmeniz yolundaki birçok kapıyı aralayacaktır. Geçireceğiniz yılın sizin için şanslı dönemleri ya da element dengeniz ile ilgili detaylı bilgi edinebileceğiniz ve yaklaşık 1,5 saat (haritaya göre daha uzun veya daha kısa sürebilmektedir) süren bu seansta hem kendinizin hem de iletişimde olduğunuz (sevgiliniz, çocuğunuz, arkadaşınız..vs.) bir kişi ile de olan ortak numerolojinizin de açılımına bakılmaktadır.